KATALOG DRUGOG OBRAZOVNOG MATERIJALA ZA 2020./21. ŠK. GOD.

Sukladno članku 14. Zakona o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu (Narodne novine, broj 116/2018.), sredstva za nabavu udžbenika za obvezne i izborne nastavne predmete učenicima osnovnih škola osigurana su u Državnome proračunu. Sve udžbenike učenici će dobiti prvi dan nastave 7.9.2020.

Državnim proračunom nisu osigurana sredstva za druge obrazovne materijale (radne bilježnice, radni materijal, atlasi i sl.) te ih roditelji nabavljaju samostalno prema popisu u privitku.

Roditelji se mogu odlučiti za nabavku drugog obrazovnog materijala preko škole na način da popunjenu narudžbenicu i kopiju uplatnice donesu u školu do ponedjeljka, 20.7.2020. Narudžbenicu i primjer uplatnice roditelji su dobili od svojih razrednika, a nalaze se i u privitku ove obavijesti.

Ove godine Općina Rešetari financijski pomaže svim roditeljima na način da nabavlja likovne mape za sve učenike od 1. do 8. razreda i kutije za tehničku kulturu za sve učenike od 5. do 8. razreda, a koje će dočekati učenike prvi dan nastave.

S poštovanjem, ravnatelj škole.

objavio: Tihomir Batalo   datum: 14. 7. 2020.