OBAVIJEST RODITELJIMA – mape za LK i radni materijal za TK

Poštovani roditelji,

temeljem odluke Općine Rešetari o financiranju troškova nabave mapa za likovnu kulturu i radnog materijala za izvođenje vježbi i praktičnog rada za tehničku kulturu za SVE učenike osnovnih škola s područja Općine Rešetari dajemo Vam pojašnjenje da će  SVE učenike naše škole navedeni radni materijali dočekati u školi prvi dan nastave, a Zahtjev za financiranje navedenih troškova koji roditelji moraju podnijeti Općini također će dobiti u školi prvi dan nastave preko svoje djece i potpisanog ga vratiti u školu.

Molimo i one roditelje koji ostvaruju naknadu preko Centra za socijalnu skrb, da mape za likovnu kulturu i radni materijal za tehničku kulturu NE NABAVLJAJU PREKO CENTRA jer će ih taj materijal dočekati u školi, a ne smije doći do dvostrukog sufinanciranja.

U privitku se nalazi Odluka o financiranju Općine Rešetari i predmetna odluka se odnosi NA SVU DJECU S PREBIVALIŠTEM NA PODRUČJU OPĆINE, BEZ OBZIRA NA IMOVINSKI CENZUS.

Ponavljamo, udžbenike za sve obvezne i izborne predmete učenici će dobiti u školi prvi nastavni dan, a drugi obrazovni materijal roditelji naručuju samostalno ili preko škole. One roditelje koji su naručili drugi obrazovni materijal preko škole isti će dočekati također prvi dan nastave.

S poštovanjem, ravnatelj Tihomir Batalo, dipl. inž.

Priloženi dokumenti:
Odluka_o_financiranju_Opcina.pdf (174.00 KB)

objavio: Tihomir Batalo   datum: 20. 7. 2020.