DJEČJI TJEDAN

S obzirom na nešto drugačiju situaciju ove školske godine, Dječji tjedan smo obilježili nizom aktivnosti po razredima.

Crtali smo, pjevali i pisali poruke odraslima. Učenici prvog razreda izradili su svoju osobnu kartu i predstavili se svaki posebno slikovnicom „To sam ja“ u koju su lijepili i crtali sve što vole i što ih raduje.Kako doživljavaju svijet kroz naočale i što vide crtali su učenici drugog razreda. Svi vole viriti kroz ključanicu. Kako to rade i što vide kroz ključanicu crtali su učenici trećeg razreda.Fotoaparatom se mogu zabilježiti predivne fotografije. Naši četvrtaši crtali su i pisali poruke odraslima te u obliku filma izrazili svoje želje uz Dječji tjedan. Veseli smo jer smo unatoč pandemiji Covid-19 uspjeli uživo ostvariti sve planirane aktivnosti i jer smo kroz još jedan tjedan posvećen djeci jačali zajedništvo i prijateljstvo.

Novinarska skupina škole

objavio: Tihomir Batalo   datum: 22. 10. 2020.