OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA O POČETKU 2. POLUGODIŠTA

Dragi učenici, vjerujem da ste spremni za nove izazove koji nas čekaju u 2. polugodištu koje počinje u ponedjeljak 18. siječnja.

Danas je župan Brodsko-posavske županije donio Odluko o organizaciji nastave u osnovnim i srednjim školama kojima je osnivač Brodsko-posavska županija u razdoblju 18. - 31. siječnja 2021. godine.

U skladu s tom Odlukom učenici  od 1. do 4. razreda nastavu prate u školi po Modelu A, a učenici 5. do 8. razreda nastavu prate po Modelu C - online.

Učenicima 1. do 4. razreda nastava počinje u 8,00 po dosadašnjem uobičajenom rasporedu.

Polazak autobusa iz Bukovice je u 7,45, a povratak po završetku nastave, kao i do sada.

Učenici 5. do 8. razreda nastavu prate putem platforme Teams u realnom vremenu s početkom u 7,45 sati prema važećem rasporedu sati.

Ostale upute će  učenici dobiti od svojih razrednika i predmetnih učitelja na razrednim stranicama platforme Microsoft Teams.

Nakon isteka spomenutog vremena donijet će se nova Odluka na temelju analize epidemiološke situacije.

Sretno svima, vaš ravnatelj Tihomir Batalo, dipl. inž.

Priloženi dokumenti:
Odluka_BPZ.pdf (193.03 KB)

objavio: Tihomir Batalo   datum: 14. 1. 2021.