OBAVIJEST O ORGANIZACIJI NASTAVE OD 1. VELJAČE 2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji, danas je župan Brodsko-posavske županije donio Odluku o organizaciji nastave u osnovnim i srednjim školama kojima je osnivač Brodsko-posavska županija u razdoblju 1. - 12. veljače 2021. godine.

U skladu s tom Odlukom svi učenici od 1. do 8. razreda nastavu će pratiti u školi po Modelu A.

Nastava u školi će se organizirati na uobičajeni način za rad u 2 smjene, jutarnju smjenu s početkom nastave u 7,45 pohađaju učenici od 5. do 8. razreda, a poslijepodnevnu smjenu učenici od 1. do 4. razreda s početkom u 13,15 sati.

Raspored sati i raspored zvona se ne mijenja, ostaje isti kao i na početku školske godine.

Polazak autobusa na relaciji Rešetari - Bukovica je u 7,30 – 12,45 – 17,10.

Za eventualne nejasnoće upućujemo roditelje i učenike da se obrate školi ili svojim razrednicima na uobičajene načine.

U školi se i dalje provode sve epidemiološke mjere: mjerenje temperature prije nastave, nošenje maske pri ulasku i izlasku iz škole te odlasku na wc, dezinficiranje ruku i obuće na ulazu, držanje razmaka te često pranje ruku.

Želimo sretan povratak u školske klupe učenicima predmetne nastave, a učenicima razredne nastave sretan nastavak 2. polugodišta!

Priloženi dokumenti:
Odluka_BPZ_28_1_2021.pdf (303.02 KB)

objavio: Tihomir Batalo   datum: 28. 1. 2021.