SHUsolidarnopotres

U suradnji sa Sindikatom hrvatskih učitelja - djelatnici OŠ Ante Starčevića su se uključili u dvije akcije dodijele pomoći stradalima u potresom pogođenim područjima.

U prvoj akciji skupili smo 1.500,00 kuna te uplatili novac za obnovu dječjih odjela Opće bolnice "Dr. Ivo Pedišić" Sisak.

U drugoj akciji nazvanoj „SHUsolidarnopotres“ prikupili smo 1.400,00 kuna te novac uplatili za pomoć djelatnicima s oštećenjima na objektima te za obnovu škola na stradalim područjima.

Ove akcije pružile su mogućnost da pokažemo svoju solidarnost i humanost te da su zaposlenici u odgojno-obrazovnim ustanovama senzibilizirani s potrebama svakog pojedinca, a kao takvi pružaju uzor djeci i učenicima kako je potrebno pomagati onima koji su u nevolji.

Ovim putem se zahvaljujemo svim djelatnicima te se nadamo što bržoj normalizaciji života na stradalom području i što bržem povratku učenika u školske klupe.

Sindikalni povjerenik:

Učitelj Darko Horvat

objavio: Tihomir Batalo   datum: 16. 2. 2021.