USPJESI NAŠIH UČENIKA NA ŠKOLSKOM NATJECANJU

Autor: Daniela Gubić, 1. 3. 2021.

Nakon održanih školskih natjecanja, samo najuspješnijima je pošlo za rukom plasirati se na županijsku razinu. Ukupno 63 učenike naše škole natjecalo se iz osam predmeta: povijest, tehnička kultura, hrvatski jezik, likovna kultura, geografija, matematika, njemački jezik i engleski jezik.

Iz povijesti se pod mentorstvom učiteljice Dragane Gorički na županijsku razinu plasirao učenik 7.a razreda Jura Polinčić i učenica 8.a razreda Hana Turkalj.

Iz tehničke kulture na županijsko natjecanje pod mentorstvom učitelja Josipa Popčevića i vanjskog suradnika Željka Ivaniševića pozivaju se učenici 7.a Filip Paušić i Dominik Jelić.

Iz likovne kulture na županijsko natjecanje poslani su radovi učenika 6.a razreda Tonke Hodak, Marka Moćana, Anteje Pavlić i Tene Volf pod mentorstvom učitelja Miše Gusića.

Iz geografije pod mentorstvom učitelja Sulejmana Piskića sudjelovalo je 15 učenika, a iz hrvatskog jezika pod mentorstvom učitelja Darka Horvata i Luke Piletića dvoje učenika. Još uvijek čekamo rezultate za ova dva predmeta.

Iz matematike je pod mentorstvom učitelja Gorana Markovića učenik 5.b razreda Matej Starčević proslijeđen na županijsko natjecanje.

Iz engleskog jezika je pod mentorstvom učiteljice Željke Gospočić na županijsko natjecanje proslijeđena učenica 8.a razreda Nora Solić.

Svim učenicima i mentorima iskrene čestitke i želimo im puno uspjeha na daljnjim natjecanjima.

Novinarska skupina