ETWINING PROJEKT „20 DANA DOBROTE“

Vrijeme došašća priprema je za blagdan Božića. Učenici drugog razreda naše škole došašće će provesti čineći dobra djela.

Na inicijativu učiteljice Blaženke Logožar učenici drugoga razreda uključili su se u eTwinning projekt učenika razredne nastave „20 dana dobrote“. Za svaki dan projekta isplanirano je jedno dobro djelo.

U prvom su tjednu bili dobri jedni prema drugima i tajno pisali lijepe poruke prijatelju. Skupljali su igračke i slikovnice koje im više nisu potrebne i odnijeli ih u Dječji vrtić „Čarobni svijet“ u Rešetarima. Jako su obradovali djecu iz vrtića, a oni su im zahvalili sokom i keksima.

Protekli vikend bili su dobri prema roditeljima, a nisu zaboravili ni kućne ljubimce. Slijedeći tjedan nastavljaju s dobrim djelima.

Učiteljica Blaženka Logožar

objavio: Marijan Vuković   datum: 5. 12. 2016.