NAŠOJ ŠKOLI DODIJELJENA ZAHVALNICA ZTK BPŽ

Povodom obilježavanja 70 godina Hrvatske zajednice tehničke kulture i 20 godina Dana tehničke kulture Slavonski Brod u Gradskoj knjižnici Slavonski Brod održana je svečana dodjela priznanja i zahvalnica. Svečanost je održana 15.2.2017., a nagrade su dodijeljene članovima udruga tehničke kulture, pojedincima i institucijama koji su doprinijeli održavanju Dana tehničke kulture i radu ZTK SB i ZTK BPŽ. Zahvalnicu za dugogodišnji izniman doprinos razvitku i promicanju tehničke kulture u ime škole primio je ravnatelj Tihomir Batalo.

Svečanosti je prisustvovala i pročelnica Upravnoga odjela za obrazovanje, šport i kulturu Anica Vukašinović, gradonačelnici gradova Nova Gradiška i Slavonski Brod, Vinko Grgić i Mirko Duspara, te predsjednik Hrvatske zajednice tehničke kulture Ivan Vlainić i predsjednik ZTK BPŽ Ivan Klopan.

objavio: Tihomir Batalo   datum: 20. 2. 2017.