BILI SMO NA NATJECANJU – IZLOŽBI IZ LIKOVNE KULTURE

U ponedjeljak 27. veljače 2017. u OŠ „Ivana Brlić-Mažuranić“ u Slavonskome Brodu održano je Županijsko natjecanje – izložba iz likovne kulture „LIK 2017.“ Učenici Stela Mijatović i Gabriel Barabaš, u pratnji učitelja likovne kulture Miše Gusića, pozvani su na svečano otvorenje izložbe učeničkih radova te dodjelu pohvalnica i zahvalnica.

Na Županijsko natjecanje – izložbu prijavilo se 17 osnovnih škola s ukupno 123 učenička rada. Naša je škola poslala 9 radova od kojih su dva dostigla županijsku razinu natjecanja. Autori su učenici Stela Mijatović i Gabriel Barabaš. Učenicima, kao i voditelju učitelju likovne kulture Miši Gusiću, uručene su pohvalnice za sudjelovanje.

Tom prigodom 10 je radova županijske razine predloženo za državnu razinu. Iako nisu predloženi za daljnje sudjelovanje, naši su učenici i njihov mentor vrlo zadovoljni postignutim rezultatima na ovom natjecanju – izložbi.

Iva Kičić, 8.b

objavio: Marijan Vuković   datum: 28. 2. 2017.

Pomoćnici u nastavi