SUDJELOVANJE U "RADOSTI POKRETA 2017."

Smotra plesnog stvaralaštva „Radost pokreta“ 2017. učenika osnovnih škola Brodsko – posavske županije dio je manifestacije „14. Dani plesa u čast Miji Čorak Slavenskoj“.

Smotra plesnog stvaralaštva „Radost pokreta“ 2017. učenika osnovnih škola Brodsko – posavske županije održala se prvi puta, a sastojala se od plesnog programa u kojem je sudjelovalo 259 učenika naše županije i 28 učenika gostiju programa iz Požege. Jedne od brojnih bile su i učenice naše škole, plesne skupine ritmika i mažoretkinje. Učenice su se predstavile u disciplini slobodnog plesnog stila koreografijama uz pjesme „Faded“ i „Uptown funk“ te oduševile brojne posjetitelje KKD „Ivana Brlić Mažuranić“ koji su ih počastili  gromoglasnim aplauzom. Kako nam je bilo pogledajte u prilogu!

Učiteljica Dijana Betlach Sokić

objavio: Marijan Vuković   datum: 2. 3. 2017.

Pomoćnici u nastavi