SUDJELOVALI SMO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ TEHNIČKE KULTURE

Dana 3. ožujka 2017.  u OŠ „Ivan Meštrović“ Vrpolje održano je Županijsko natjecanje iz tehničke kulture.

Našu su školu predstavljali učenici: Petra Matanović u kategoriji Maketarstvo i modelarstvo, Matea Majanović u kategoriji Graditeljstvo, Tomislav Bzik u Strojarskim konstrukcijama, Ivan Došlić u Obradi materijala te Lovro Čeliković u kategoriji Elektronika. Učenike je za natjecanje pripremao njihov mentor, učitelj tehničke kulture, Marijan Vuković. Natjecanje je uključivalo pisanu provjeru znanja, izradu i prezentaciju tehničke tvorevine.

Osim natjecanja i ugodnog druženja, za sve sudionike pripremljene su popratne aktivnosti. Organiziran je posjet Spomen-galeriji Ivana Meštrovića u Vrpolju. Zainteresirani su mogli uživati u izložbi Oldtajmer kluba Slavonski Brod.

Naši su se učenici vratili s priznanjima za sudjelovanje na županijskom natjecanju te obogaćeni novim iskustvom i poznanstvom. Želimo im više uspjeha dogodine.

Novinarska skupina škole

objavio: Marijan Vuković   datum: 6. 3. 2017.

Pomoćnici u nastavi