PRVA SVETA PRIČEST

Naši su učenici trećih razreda 23. travnja 2017. primili sakrament Prve Svete Pričesti u crkvi Krista Kralja u Rešetarima. Svetu misu predvodio je župnik Josip Bogović.

Prve nedjelje nakon najvećeg kršćanskog blagdana Uskrsa, naši su učenici 3.a i 3.b razreda primili sakrament Prve Svete Pričesti. Dan prije zajedno su sa svojim obiteljima pristupili sakramentu ispovijedi. Učenike su za primanje sakramenata pripremali župnik Josip Bogović i vjeroučiteljica Helena Ferderber. Prvopričesnike su na ovaj veliki dan u crkvu dopratili roditelji, njihove učiteljice Dijana Betlach Sokić i Slađana Ninković, vjeroučiteljica, kumovi, rodbina i brojni župljani župe. Želimo im da primanjem ovog sakramenta postanu i ostanu istinski svjedoci svojeg najboljeg prijatelja - Isusa.

objavio: Marijan Vuković   datum: 25. 4. 2017.

Pomoćnici u nastavi