DOBITNICI OPĆINSKIH PRIZNANJA

Obilježavanje Dana općine u Rešetarima 5. svibnja 2017. bila je prigoda i za dodjelu priznanja i nagrada svim zaslužnim pojedincima i ustanovama koji su svojim radom i zalaganjem pridonijeli razvoju općine. Među njima je i naš učitelj tjelesne i zdravstvene kulture Branko Horvat te nekoliko naših učenika.

Priznanja im je u ime općine uručio načelnik Zlatko Aga. Za postignute rezultate na županijskom prvenstvu u krosu te izravnom plasmanu na državno prvenstvo zahvalnicu su dobili učenici 6.a razreda Dominik Solić, David Jelić, Matej Bartolović i Dino Vračić.

U Društvenom domu otvorena je izložba najuspješnijih radova pristiglih na fotografski natječaj pod nazivom "Ispričaj mi priču". Za osvojeno drugo mjesto na natječaju nagrađen je učenik 7.b razreda Bartol Kolaković.

Plaketa općine Rešetari dodijeljena je našem učitelju Branku Horvatu kao znak zahvalnosti za dugogodišnji doprinos u razvoju odgoja i obrazovanja u OŠ Ante Starčevića Rešetari.

Ema Stipić, 6.a

objavio: Marijan Vuković   datum: 8. 5. 2017.