NAŠI ČETVRTAŠI NA EKIPNOM NATJECANJU IZ MATEMATIKE

Ove godine održano je 3. Županijsko ekipno natjecanje iz matematike na kojem je sudjelovalo 19 ekipa iz cijele županije. U natjecanju je sudjelovala i ekipa učenika četvrtoga razreda pod vodstvom učiteljice Marije Mlađen.

Natjecanje je održano 6. svibnja 2017. u OŠ „Antun Mihanović“ Slavonski Brod. Uz prigodan program, natjecanje je otvorila i pozdravila sve prisutne ravnateljica Snježana Vinarić.

Toga je dana devetnaest ekipa naše županije pokazalo svoje znanje u matematici. Naši učenici Borna Balunović, Nina Gospočić, Lorena Lucić, Petra Turkalj i Ivano Vidović okušali su se u rješavanju matematičkih mozgalica i pitalica.

Vjerujemo da su se svi natjecatelji osjećali ugodno u školi domaćina te da se vesele budućim matematičkim izazovima.

Čestitamo najboljima!

Ema Stipić, 7.a

objavio: Marijan Vuković   datum: 9. 5. 2017.

Pomoćnici u nastavi