Susret s pjesnicima iz dijaspore – najava

U subotu, 16. rujna 2017. pozivamo učenike i njihove roditelje na XX. Rešetarački susret pjesnika u Vatrogasnom domu u Rešetarima.

Susret učenika osnovnih škola našeg kraja s učenicima iz Rumunjske, Slovenije, Makedonije, Nove Gradiške, Lipovljana, Donje Voće i Rešetara počinje u 11,00 sati promocijom Zbornika mladih pjesnika. Na susretu svoje pjesme pročitat će i učenici naše škole čije su pjesme uvrštene u spomenuti zbornik.

U poslijepodnevnim satima održat će se promocija XX. Zbornika pjesama hrvatskih pjesnika iz iseljeništva, članova KLD „Rešetari“ i afirmiranih pjesnika iz Hrvatske, a u 18,30 pjesnička večer na kojoj će se pjesnici predstaviti.

Novinarska skupina škole

objavio: Marijan Vuković   datum: 15. 9. 2017.