SUDJELOVALI SMO NA 1. CRISCON KONFERENCIJI

U subotu 30. rujna 2017. održana je prva Criscon konferencija u Križevcima. Na predavanjima u sklopu konferencije sudjelovali su ravnatelj naše škole Tihomir Batalo te učiteljice Ivona Han, Željka Gospočić i Jasmina Zelenika.

CrisCon konferencija 2017. Križevci događaj je organiziran za informatičku zajednicu, učitelje i profesore s ciljem dijeljenja znanja i povezanosti informatičke i obrazovne zajednice u Hrvatskoj te promoviranja Križevaca kao sredine koja potiče razmjenu znanja, izvrsnost i razvoj ICT tehnologija. U tri smjera, Edu, Developerski i IT Pro, održano je ukupno 18 predavanja raznih predavača iz Hrvatske i Slovenije.

Ravnatelj i učiteljice naše škole sudjelovali su na šest predavanja koja su bila namijenjena učiteljima. U sklopu tih predavanja  predstavljeni su razni sadržaji i alati kao pomoć nastavnicima u ostvarivanju suvremene nastave.

Jasmina Zelenika, učiteljica hrvatskog jezika

objavio: Tihomir Batalo   datum: 4. 10. 2017.