BILI SMO NA TORTIJADI I LIMUNIJADI

U subotu 21. listopada 2017. folklorna skupina naše škole i tamburaši KUD-a Rešetari nastupili su na humanitarnom koncertu u Novoj Gradiški. Udruga za autizam “Sunce” Nova Gradiška organizirala je humanitarnu priredbu „Tortijada i limunijada“ u Društvenom domu Nova Gradiška.

Sav prihod od Tortijade i limunijade namijenjen je uređenju novih prostorija Udruge za autizam „Sunce“ Nova Gradiška u kojima bi, uz kabinet za senzornu integraciju, osposobili i sobu za opuštanje.

Uz našu folklornu skupinu nastupili su još plesni studio Marine Mihelčić iz Požege, Glazbeni odjel OŠ „Mato Lovrak“, pobjednica dječjeg festivala „Aurea fest“ iz Požege Staša Kukić, starije odgojne skupine dječjih vrtića „Maslačak“ i „Radost“ Nova Gradiška, recitatori OŠ Ljudevita Gaja, sopran-solo pjevačica Karmen Szabo uz pratnju Frana Liseca,  župni zbor mladih „Nebeski znak“ i ženski zbor “Aurora”.

Bilo  je lijepo i veselo, a drago nam je da smo mogli doprinijeti ovako lijepoj akciji.

Učiteljica Blaženka Logožar i učenici folklorne skupine

objavio: Marijan Vuković   datum: 23. 10. 2017.