PROMOCIJA UČITELJICE SLAĐANE NINKOVIĆ

Učiteljica Slađana Ninković promovirana je u zvanje mentora 8. prosinca 2017. godine na svečanoj promociji u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici u Zagrebu.

Odluku o napredovanju u više zvanje, predložio je ravnatelj Tihomir Batalo uz podršku Učiteljskog vijeća. Nakon uvida u nastavu Viša savjetnica AZOO-a za razrednu nastavu Ivana Stanić je rad učiteljice ocijenila izvrsnim.

Svečanom promocijom odgojitelja, učitelja, nastavnika i stručnih suradnika u zvanje mentora i savjetnika Agencija za odgoj i obrazovanje i Ministarstvo znanosti i obrazovanja nagrađuju najbolje učitelje, one koji svojim radom, stručnošću, pedagoškim metodama i trajnim stručnim usavršavanjem unapređuju nastavni proces i odgojno- obrazovni sustav u cjelini.

Djelatnicima osnovnih i srednjih škola te dječjih vrtića odluke o napredovanju u više  zvanje mentora i savjetnika uručili su ravnateljica Agencije za odgoj i obrazovanje Jadranka Žarković Pečenković i državni tajnik Ministarstva znanosti i obrazovanja mr. sc. Hrvoje Šlezak.

Svečanu promociju uljepšali su glazbenim nastupima učenici Glazbene škole Pavla Markovca iz Zagreba, Glazbenog učilišta Elly Bašić iz Zagreba, Umjetničke škole iz Poreča i Glazbene škole Josipa Runjanina iz Vinkovaca.

objavio: Marijan Vuković   datum: 11. 12. 2017.