PORUKA RAVNATELJA

Autor: Tihomir Batalo, 30. 3. 2020.

Dragi učenici,

prošla su prva dva tjedna nastave na daljinu. Nadam se da ste svi dobro i da ste zdravi što je sada najvažnije. Svi se suočavamo s nečim nepoznatim i osjećamo nelagodu i nesigurnost, stoga vas želim osnažiti i ohrabriti.

Jako je važno redovito pratiti nastavu na daljinu i slušati upute svojih učitelja koji će vam kao i uvijek dati prave smjernice za rad i odgovoriti na sve vaše upite. Znam da nije isto kao u pravoj učionici, ali u ovim trenucima ne učimo samo školsko gradivo već učimo i neka druga važna životna znanja. Učimo se odgovornom ponašanju, samodisciplini, odgovornosti, nesebičnosti, pomaganju, solidarnosti s onima koji su u potrebi i ostalim pozitivnim vrijednostima koje će te ponijeti u život.

Ponosan sam na sve vas, vaše roditelje i naše učitelje,  ponosan sam na vašu hrabrost i način kako sve ovo podnosite. Ostanite i dalje ustrajni i hrabri u rješavanju svih problema!

Nadamo se da će te se vratiti u svoje učionice čim prije i nastaviti normalnim životom. Poštujte upute roditelja i starijih, pazite na svoje zdravlje jer tako čuvamo jedni druge. Ostanimo kod kuće!

Za sve vas – jedan veliki LIKE!

Srdačan pozdrav, vaš ravnatelj Tihomir Batalo.