OBAVIJESTI O POČETKU NOVE ŠKOLSKE GODINE

Autor: Daniela Gubić, 1. 9. 2022.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

U ponedjeljak, 5. rujna 2022. započinje nova školska godina 2022./2023.  Učenici predmetne nastave idu u jutarnju smjenu, a učenici razredne nastave u poslijepodnevnu smjenu. U školu trebaju ponijeti školsku torbu, bilježnicu, pribor za pisanje i papuče.

Obavijesti za učenike 1. razreda

Prvašići dolaze u školu u 12,40 sati u pratnji roditelja. Svečani doček prvašića bit će organiziran u školskom dvorištu, a zatim će roditelji preuzeti udžbenike i biti obaviješteni o rasporedu sati, organizaciji rada, roditeljskom sastanku i drugom od svoje učiteljice Slađane Ninković.

1. dan nastave, I. smjena (za učenike 5. do 8. razreda)

Nastava počinje u 7,45 satom razrednika i traje do 12,05. Na satu razrednika učenici će dobiti raspored sati te će im se podijeliti udžbenici financirani iz državnog proračuna, likovne mape i kutije za tehničku kulturu koje financira Općina Rešetari i radne bilježnice koje su roditelji naručili preko škole.

Istog dana učenici će preuzeti Zahtjev o preuzimanju likovnih mapa i kutija za tehničku kulturu te Izjavu roditelja o preuzimanju udžbenika koje roditelji trebaju potpisati, a učenici vratiti razredniku.

Razrednici po razrednim odjelima:

5.a – Jasmina Zelenika

6.a – Igor Tomek

7.a – Darko Horvat

7.b – Josip Popčević

8.a – Matija Marjanović

1. dan nastave, II smjena (za učenike 2. do 4. razreda):

Nastava počinje u 12,30 satom razrednika i traje do 15,25. Na satu razrednika učenici će dobiti raspored sati te će im se podijeliti udžbenici financirani iz državnog proračuna, likovne mape koje financira Općina Rešetari i radne bilježnice koje su roditelji naručili preko škole.

Istog dana učenici će preuzeti Zahtjev o preuzimanju likovnih mapa i kutija za tehničku kulturu te Izjavu roditelja o preuzimanju udžbenika koje roditelji trebaju potpisati, a učenici vratiti razrednici.

Autobus na relaciji Bukovica – Rešetari - Bukovica prvi dan polazi u 7,30 – 12,10 – 15,30. Ostale dane u prvom tjednu autobus će voziti u 7,30 – 12,50 – 17,40.

Ostale dane nastava u jutarnjoj smjeni počinje u 7,45 sati, a u poslijepodnevnoj smjeni u 13,15 sati.

Školska kuhinja

Prvi dan nastave učenici hranu donose od kuće, a od utorka kreće školska kuhinja, cijena za rujan ostaje nepromijenjena (4,50 kn/dnevno).

SVIMA ŽELIMO SRETAN, ZDRAV I USPJEŠAN POČETAK NOVE ŠKOLSKE GODINE!