Korisnik:

Link: e-Škole

Informiranje
« Svibanj 2018 »

Ispis statistike od 26. 4. 2010.

BOŽIĆNA PRIREDBA 2017.

U prosincu, mjesecu milosnog razdoblja u godini, duhovno smo se pripremali za najradosniji blagdan u godini – Božić. 22. prosinca 2017.,  na samome kraju prvoga obrazovnog razdoblja, održana je naša ovogodišnja božićna priredba.

Voditelji programa priredbe bili su učenici 8.b razreda Toni Ruškan i Julijana Lukačić. Pozdravili su sve prisutne učenike, roditelje i sve druge goste, a ubrzo se nazočnima obratio i naš ravnatelj Tihomir Batalo. Veliki zbor je pod vodstvom učiteljice glazbene kulture Zdenke Hercog na početku priredbe izveo pjesmu "Bijeli Božić".

Uvijek nam je zanimljivo gledati nastupe naših najmlađih. Učenici trećega razreda zajedno su sa svojom učiteljicom Blaženkom Logožar pripremili pjesmu "Mali bubnjar".

Kaže se da je ples najljepša aktivnost koja jača dušu i tijelo. Slažemo se da svakako doprinosi boljem raspoloženju osobe koja pleše, ali i onih koji koreografiju gledaju. Učenice plesne skupine naše škole pod vodstvom učiteljice Kristine Blažević predstavile su se koreografijom uz pjesmu "Junto a ti".

Učenice Nina Gospočić (5.a), Hana Lucić (6.a) i Katarina Brajdić (6.a) dramskim prikazom „Lijek za srce“ autora Stjepana Licea poručile su što je najvažnije imati za Božić i kako to nikako nisu stvari koje se mogu kupiti novcem.

U nastavku zbor naše škole izveo je pjesmu "U to vrijeme godišta".

Folklorna skupina naše škole koja njeguje i uvježbava tradicijske plesove pod vodstvom učiteljice Blaženke Logožar uvijek nas iznova uveseljava svojim izvedbama.

U nastavku programa učenici dramske skupine razredne nastave pod vodstvom učiteljice Mateje Horvat ispričali su nam što rade pahuljice, a nakon pahuljica poslušali smo pjesmu "Dvorani neba" u izvedbi velikoga zbora.

Plesna skupina naše škole, ovoga puta uz pratnju pjesme Fil Tilena "'Ko vam je reko", zaplesala je svoju koreografiju.

Nakon njih zbor naše škole otpjevao je pjesmu "Od Božića do Božića".

Na samome kraju božićnoga programa, u blagdanskom duhu, voditelji programa pozvali su sve nazočne da se priključe u izvedbi pjesme "Sretan Božić svakome".

Zahvaljujemo svim učiteljima razredne i predmetne nastave koji su zajedno sa svojim učenicima ukrašavali našu školu, osmišljavali i uvježbavali sadržaje koje su iznijeli na ovoj priredbi, učitelju likovne kulture Miši Gusiću i učiteljici Ivani Vučak na predivnom uređenju pozornice, našoj pedagoginji Mariji Dautović, knjižničarki Danieli Gubić na predivnim fotografijama za našu web stranicu i svima onima koji su na bilo koji način potpomogli da u božićnom duhu privedemo ovo obrazovno razdoblje kraju.

SVIMA SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2018. GODINA!

učiteljica hrvatskoga jezika Jasmina Zelenika

učiteljica njemačkoga jezika Dragana Gorički

objavio: Marijan Vuković   datum: 23. 12. 2017.