> Natječaji
Aktivni natječaji

POZIV NA TESTIRANJE - SPREMAČ/ICA

Autor: Tihomir Batalo, 30. 9. 2022.

OSNOVNA ŠKOLA

ANTE STARČEVIĆA REŠETARI

KLASA: 112-04/22-01/12

URBROJ: 2178-22-01-22-01

REŠETARI, 30. 9. 2022.

POZIV NA TESTIRANJE

TESTIRANJE KANDIDATA u postupku natječaja  za radno mjesto spremača/ice,  na neodređeno nepuno radno vrijeme od 30 sati tjedno (6 sati dnevno), koji je objavljen dana 20. 9. 2022. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Ante Starčevića Rešetari http://os-astarcevic-resetari.skole.hr/ u rubrici „NATJEČAJI“  održat će se u srijedu 5. listopada 2022. godine,  u Osnovnoj školi Ante Starčevića, u Rešetarima, Vladimira Nazora 23.

Pozvani su sljedeći kandidati koji zadovoljavaju uvjete natječaja:

M.M. – u 10,00 sati

A.K. – u 10,15 sati

T.K. – u 10,30 sati

LJ.T. – u 10,45 sati

K.G. – u 11,00 sati

I.T. – u 11,15 sati

M.Š. – u 11,30 sati

J.J. – u 11,45 sati

Ako kandidati ne pristupe testiranju u navedenom vremenu ili pristupe nakon vremena određenog za početak testiranja, ne smatra se kandidatom natječaja.

PRAVILA TESTIRANJA:

Provjera se  sastoji  od usmene provjere kandidata  (testiranja).

Kandidati su obvezni pristupiti provjeri znanja i sposobnosti putem usmenog testiranja.

Ako kandidat ne pristupi testiranju, smatra se da je povukao prijavu na natječaj.

Kandidati/kinje su dužni ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku javnu ispravu na temelju koje se utvrđuje prije testiranja identitet kandidata/kinje.

Testiranju ne mogu pristupiti kandidati koji ne mogu dokazati identitet i osobe za koje je Povjerenstvo utvrdilo da ne ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja te čije prijave nisu pravodobne i potpune.

Svi članovi Povjerenstva postavljaju po tri pitanja (ukupno 9 pitanja) o obavljanju posla iz djelokruga rada radnog mjesta spremača/ice te provjeravaju  intelektualno-kognitivne i psihološke sposobnosti kandidata, a maksimalni broj bodova koji može ostvariti kandidat je 45.

Za vrijeme testiranja nije dopušteno:

• koristiti se bilo kakvom literaturom odnosno bilješkama,
  • koristiti mobitel ili druga komunikacijska sredstva,
  • napuštati prostoriju u kojoj se testiranje odvija i

Ukoliko kandidat postupi suprotno pravilima testiranja bit će udaljen s testiranja, a njegov rezultat Povjerenstvo neće priznati niti ocijeniti.

Nakon obavljenog testiranja Povjerenstvo utvrđuje rezultat testiranja za svakog kandidata koji je pristupio testiranju.

Obavijest o rezultatima natječaja bit će objavljen na mrežnim stranicama škole:

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA