Ante Starčevića Rešetari

KLASA: 602-01/18-01/57

URBROJ: 2178/22-01/18-01

Rešetari, 30. 10. 2018.

Na temelju članka 37. Opće uredbe o zaštiti podataka (EU) 2016/679 i članka 91. Statuta OŠ Ante Starčevića Rešetari ravnatelj škole dana 30. listopada 2018. godine donosi:

ODLUKU

o imenovanju službenika za zaštitu podataka

1. Službenikom za zaštitu osobnih podataka Osnovne škole Ante Starčevića Rešetari, imenuje se radnik Mate Šimić zaposlen na radnom mjestu tajnika Osnovne škole Ante Starčevića Rešetari.
  2. U svojstvu službenika za zaštitu osobnih podataka, radnik Mate Šimić obavljati će dužnosti propisane člankom 39. Opće uredbe o zaštiti podataka (EU) 2016/679.
  3. Radnik Mate Šimić dužan je čuvati povjerljivost  svih podataka i informacija koje sazna u obavljanju dužnosti službenika za zaštitu podataka, a ta obveza traje i nakon prestanka obavljanja dužnosti službenika za zaštitu osobnih podataka.
  4. O imenovanju službenika za zaštitu osobnih podataka Osnovne škole Ante Starčevića Rešetari će obavijestiti Agenciju o zaštiti osobnih podataka.
  5. Službene kontakt podatke službenika za zaštitu osobnih podatka iz točke 1. ove Odluke Osnovne škole Ante Starčevića Rešetari će učiniti javno dostupnim na svojim web stranicama.
  6. Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja.

Ravnatelj:

Tihomir Batalo