POZIV UČENICIMA, UČITELJIMA, RODITELJIMA I SVIM LJUBITELJIMA KNJIŽEVNOSTI

Autor: Daniela Gubić, 19. 10. 2021.

Učenici 8. b razreda prijavili su se na CARNET-ovo natjecanje za izbor najbolje lektirne videonajave „Kamera, ton, e-lektira!“ zajedno sa svojim mentorima učiteljem hrvatskog jezika Lukom Piletićem, razrednikom Josipom Popčevićem i knjižničarkom Danielom Gubić.

Ovim putem vas pozivamo da svojim glasom podržite našu videonajavu za lektirno djelo "Alkar" pisca Dinka Šimunovića.

Glasati možete tako da označite "sviđa mi se" (like) nakon pokretanja videonajave na platformi Youtube.

Na CARNET-ov natječaj pristiglo je 178 prijava, a 77 videonajava zadovoljilo je osnovne kriterije i pravila. Među njima je i naša.

Ovim putem pohvaljujemo učenike 8. b razreda, a posebno glumce Petru Šimunović, Lovru Marincela, Mihaela Rumenovića i Petra Medenicu. Upravo za njih ćete moći glasati na CARNET-ovom Youtube kanalu od ponedjeljka, 18. listopada do utorka, 26. listopada 2021. godine do ponoći.

Pobjednici natjecanja bit će proglašeni na 23. CARNET-ovoj konferenciji za korisnike CUC 2021 koja će se pod nazivom “Nove prilike!” održati od 27. do 29. listopada 2021. godine u Šibeniku.