PO DRUGI PUT PRIMILI SMO VELIKO PRIZNANJE - OZNAKU ETWINNING ŠKOLE!

Autor: Daniela Gubić, 1. 6. 2023.

Oznaku eTwinning škole ponosno nose 182 predškolske ustanove te osnovne i srednje škole iz Republike Hrvatske. Sretni smo jer se naša škola po drugi put može pohvaliti ovim prestižnim priznanjem.

Ova oznaka potvrđuje da naša škola kontinuirano primjenjuje inkluzivne i inovativne oblike rada u svom svakodnevnom odgojno-obrazovnom radu te da djelatnici i ravnatelj sudjeluju u programima stručnog usavršavanja, radi učenja, dijeljenja primjera dobre prakse, timskog rada, suradnje i uključivanja u brojne mrežne događaje.

Na ovaj način škola postaje i prepoznatljiva na razini Europe, a u lokalnoj zajednici predstavlja model rada za druge škole.

Dodatna potvrda uskoro stiže u obliku plakete Europske komisije i eTwinningove zastave za razdoblje od 2023.-2024.

Čestitamo svim sudionicima eTwinninga, učiteljima i učenicima, koji su svojim projektnim aktivnostima doprinijeli poboljšanju kvalitete rada škole i dobivanju ovoga statusa.

Učiteljica Željka Gospočić