PREDSTAVLJANJE AKTIVNOSTI MLADEŽI CRVENOGA KRIŽA

Dana 9. prosinca 2016. u Industrijsko-obrtničkoj školi u Novoj Gradiški s početkom u 11,00 sati  održana je izložba i predstavljanje radova mladeži Crvenoga križa na temu ovisnosti.

Na početku programa prisutne je pozdravio ravnatelj škole domaćina Mijo Matošević, a s vrstama ovisnosti i problemom ovisnosti upoznali su nas učenici Industrijsko-obrtničke škole. Na izložbi su sudjelovale škole iz okolice Nove Gradiške.

Uz pratnju pedagoginje Marije Dautović učenici naše škole sudjelovali su u programu predstavljanjem vlastitih uradaka. Učenici Luka Bilešić, Nicol Stipić i Filip Cindrić kratkim su filmom predstavili moderne ovisnosti. U snimanju i režiranju pomogla im je učiteljica Ivana Vučak. Učenica Eleonora Stipić je plesom uz pjesmu „Fall“ Justina Biebera izrazila što za nju znači ovisnost.

Zahvaljujući zanimljivom programu i vrlo dobro osmišljenim predstavljanjem, učenici su naučili nešto više o ovisnostima i glavnim problemima svakog tinejdžera.

„Ovisnost je jedini zatvor u kojemu su brave okrenute s unutarnje strane.“

Eleonora Stipić, 8.b

objavio: Marijan Vuković   datum: 16. 12. 2016.

Pomoćnici u nastavi