ODRŽANA PREDSTAVA „PINOKIO IDE U PJEŠAČKU ŠKOLU“

Dana 18. siječnja 2017. godine službenici Policijske uprave brodsko- posavske u suradnji s Kazališnom družinom „Ivana Brlić Mažuranić“ iz Slavonskog Broda izveli su lutkarsku predstavu pod nazivom „Pinokio ide u pješačku školu“ za učenike prvih razreda.

Predstava je namijenjena učenicima prvih razreda osnovnih škola na području naše županije, s ciljem povećanja sigurnosti sudionika u prometu s naglaskom na najmlađe.

Učenici su bili oduševljeni ovom edukativnom i interaktivnom izvedbom te su pomogli Pinokiju kako bi naučio glavna pravila u prometu kao pješak.

Cijeli je program financiran iz sredstava Nacionalnog programa sigurnosti cestovnog prometa.

Ema Stipić, 7.a

objavio: Marijan Vuković   datum: 30. 1. 2017.

Pomoćnici u nastavi