NAŠI MLADI CRVENOG KRIŽA PREDSTAVILI SE U ELEKTROTEHNIČKOJ I EKONOMSKOJ ŠKOLI

Povodom Mjeseca borbe protiv ovisnosti, 23. studenoga 2017. mladi Crvenoga križa naše škole sudjelovali su na izložbi održanoj u Elektrotehničkoj i ekonomskoj školi Nova Gradiška na temu „Ovisnosti“.

Učenici osmih razreda Ivan Došlić, Julijana Lukačić i Toni Ruškan išli su u Elektrotehničku i ekonomsku školu u pratnji pedagoginje Marije Dautović kako bi se predstavili radijskom minijaturom na temu „Ovisnosti“. U snimanju i uređivanju njihova priloga pomogla im je učiteljica hrvatskoga jezika Jasmina Zelenika.

Zahvaljujući zanimljivom programu i vrlo dobro osmišljenom predstavljanju, svi prisutni učenici naučili su više o ovisnostima i problemima s kojima se mladi svakodnevno susreću.

U organizaciji gradskog Crvenog križa djeca i mladi iz deset škola pokazali su toga dana kako im je zdrav život iznimno važan te da se na svoj, kreativan način, bore protiv svih oblika ovisnosti.

Ovo poučno druženje nastavilo se u ugodnoj atmosferi stjecanjem korisnih znanja, ali i novih prijateljstava.

Julijana Lukačić i Toni Ruškan, 8.b

objavio: Marijan Vuković   datum: 24. 11. 2017.