UPIS U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU GODINU 2021./2022.

Autor: Daniela Gubić, 6. 5. 2021.

U 1. razred osnovne škole za školsku godinu 2021./2022., upisuju se djeca rođena između 1. travnja 2014. i 31. ožujka 2015. godine i djeca kojoj je prošle školske godine odgođen upis u 1. razred osnovne škole.

Poštovani roditelji,

Obavještavamo vas da 12., 13. i 14. svibnja 2021. započinje pedagoški pregled djece za upis u 1. razred osnovne škole. Zbog epidemiološke situacije, testiranje djece odvijat će se prema rasporedu. O vremenu testiranja bit ćete telefonski obavješteni.

Pripreme za testiranje u školi:

1. Na testiranje djeca trebaju doći u pratnji jednog roditelja u zakazano vrijeme.
  2. Dijete na testiranje treba ponijeti olovku, a roditelj kemijsku olovku i masku, OIB djeteta, osobnu iskaznicu roditelja, specijalističke nalaze djeteta (ako ih dijete ima) te potvrdu liječnika školske medicine.
  3. Prije dolaska u školu izmjerite djetetu temperaturu. U slučaju povišene temperature, drugih simptoma covida 19 ili izrečene samoizolacije za članove obitelji, molimo vas javite se na broj 367-240, pa ćemo vam dogovoriti drugi termin.
  4. Na testiranje treba doći na vrijeme i čekati pred ulazom u školu da djelatnici dođu po vas. Pri tome treba držati fizičku distancu od svih prisutnih.

Radujemo se vašem dolasku!

Marija Dautović, dipl. pedagog

Priloženi dokumenti: